соціальна мережа здоров'я

Про компанію

Соціальна мережа здоров'я «АНКОР ФАРМ» – територія якості лікарських препаратів

Сьогодні на фармацевтичному ринку в м. Одесі та області представлено безліч аптечних мереж. Не секрет, що кожна аптека хоче бути лідером на ринку. Соціальна мережа здоров'я «АНКОР ФАРМ» працює з 2004 р. та зарекомендувала себе як надійний партнер. До кожного клієнта ми ставимося з любов'ю та індивідуально. «Соціальна карта АНКОР» видається безкоштовно та відкриває можливість отримання знижки 5-10% та накопичення бонусів. Працює бонусна програма, що дозволяє накопичувати бонуси, за які можна придбати будь-який товар. Діє система знижок: при покупці на 1000 грн. отримуєте 8% знижку, купуючи на 2000 грн. - Знижка 10%. В аптеках мережі проводять безкоштовний вимір тиску та ваги.

Ми працюємо тільки з великими дистриб'юторськими компаніями і стежимо за контролем якості продукції, що поставляється, також на всіх етапах доставки від дистриб'ютора до Аптеки відстежуємо температурний режим лікарських препаратів. Співробітники проходять регулярні тренінги та беруть участь у дистанційній програмі навчання. Ми орієнтовані на якісний сервіс. Ми уважно вислуховуємо та максимально швидко виправляємо зауваження наших клієнтів. У нас працює служба доставки додому. В аптечній мережі великий вибір лікарських препаратів, медичної косметики відомих брендів та предметів медичного призначення. Кожен покупець знайде все, що забажає у різному ціновому сегменті. Постійні акції та дисконто-бонусна програма зробить Вашу покупку приємнішою. Девіз компанії: «Стався до людей так, як хочеш щоб ставилися до тебе».

Про компанію

Доступність препаратів для більшості населення, відповідність цих препаратів високій якості, є основною у стратегії цінової політики соціальної мережі здоров'я "АНКОР ФАРМ". Висока культура обслуговування, розвинена роздрібна мережа, доступні ціни, нові послуги для населення, комп'ютеризація робочих місць, автоматизація інформаційних потоків та технологічного процесу загалом по підприємству роблять "АНКОР ФАРМ" лідером в аптечному фармацевтичному бізнесі м. Одеси.

Соціальна мережа здоров'я "АНКОР ФАРМ" наголошує саме на якості та базується на перевагах цільової аудиторії, яка цінує якість товару, сервіс та широкий асортимент.

Команда фахівців соціальної мережі здоров'я "АНКОР ФАРМ" володіють знаннями: сучасної фармакокінетики та фармакодинаміки; взаємодії лікарських засобів; побічних ефектів, а також умінням правильно та доступно розповідати про особливості застосування препарату. Від наших фармацевтів Ви відчуєте справжню культуру обслуговування, професіоналізм, порядність та повну прозорість у стосунках.

Основні напрямки - подальший розвиток аптечної мережі, відкриття роздрібних точок у режимі вільної торгівлі.

З нами, Ви завжди у плюсі!

Компанія «Анкор-фарм» - територія якості лікарських препаратів!

Вакансії

Заповніть анкету та надішліть з позначкою вакансії, яка вас зацікавила. Завантажити анкету

Потрібен консультант з косметики.

Приглашаем на работу консультанта по косметике. Все вопросы по телефону: 798-44-76 Анжела Викторовна.

Потрібен нічний фармацевт.

Вопросы по телефону: 798-44-76 Анжела Викторовна.

Потрібен фармацевт

Потрібні:
- фармацевт;
- Нічний фармацевт;
- провізор.

Запитання за телефоном: 798-44-76 Анжела Вікторівна.

Написати листа директору

Ваше ім'я *

Прізвище*

Ваш e-mail*

Номер телефона

Ваш коментар*

Підписатися на розсилку

Отримуйте останні новини, інформацію про акції та знижки.

Вхід до особистого кабінету

Ваш логін

Пароль

Увійти через соц. мережі

Зареєструватись

Ваш кошик порожній

Дякуємо!

Ваше замовлення № створене.

Чекайте на зв'язок з оператором.